Yves Rocher Duşta Vücut Yağı İncelemesi

Herkese merhaba!
Bugün sizlere Yves Rocher markasına ait duşta kullanılan vücut yağının incelemesini yapacağım!
Haydi başlayalım :)

Kış aylarında hangi cilt tipine sahip olursak olalım hepimizin cildi dış faktörlerden ötürü kuruyor. Bu yüzden hem duşta hem de duştan sonra cildimizi nemlendirecek ürünler kullanmalıyız.

Bu ürün hakkındaki ilk düşüncem cildi temizlerken yumuşatması oldu. Özellikle duşta vücudu yumuşatıcı etkisi olan bir ürün olduğu için kullanım açısından da oldukça pratik. İçeriğinde argan yağı bulunması besleyici bir özelliği ve bu üründe beni şaşırtan en önemli nokta ise ürünün yağ olarak geçmesine rağmen duşta köpürmesi oldu. Çünkü ben bu ürünü satın alırken yağ formülünde olması beni açıkcası biraz korkutmuştu ancak kullandıktan sonra tüm bu düşüncelerimin yersiz olduğunu görmüş oldum :)Ürünü cildinizde köpürtüp duruladıktan sonra gerçekten çok hoş ve tatlı bir koku bırakıyor. Üstelik bence cildi birazcık da olsun parlatıyor.

Özellikle bu ürün kış aylarında cildi inanılmaz derece kuruyanlara ekstra bir tavsiye olarak gelsin :)

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiyle kalın. Follow the white rabbit!
Selin Türkol

1 yorum:

  1. Casino Slot Machines - Airjordan2 Retro
    The game air jordan 18 retro men good website has some of the best sound of all time with where to find air jordan 18 retro varsity red an intense where to order air jordan 18 retro red sense of scale that makes air jordan 18 retro men red to us it one of the best video game air jordan 18 retro yellow suede shop systems. All the players

    YanıtlaSil

Instagram